Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 15:55
 
AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Açıklanıyor
SİYASET Haberi
AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Açıklanıyor

Bilindiği üzere geçtiğimiz ay AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı makamı Ali Özer ve Ekibinin istifası sonrası boşalmıştı. Nevşehir Genelinde tüm ilçelere ve beldelere başkan atamaları yapılmış, Sadece Ürgüp ve Ürgüp'e bağlı Ortahisar Beldesinde atamalar beklenirken, atamalara ilişkin açıklama AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar'dan geldi. 

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı ve Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda genel değerlendirme konuşması yapan İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ilçe ve belde başkanları atamaları üzerine de bir açıklama yaptı. Nevşehir Genelinde Merkez İlçe Başkanı Başta olmak üzere Avanos ve Gülşehir İlçe Başkanlıkları için gerekli atamalar yapılmış sadece Ürgüp İlçe Başkanlığı için atama beklediklerini belirten İl Başkanı Yanar, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı için atamanın önümüzdeki hafta cuma günü yapılacağını açıkladı. 

 

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı için yapılacak olan atamalardan sonra Ürgüp'ün tek beldesi olan Ortahisar içinde atama yapılacağı edinilen bilgiler arasında.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: AK, Parti, Ürgüp, İlçe, Başkanı, Açıklanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı