Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 13:53
 
Ürgüp TSO'da Siyasi Partilere Hayırlı Olsun Ziyareti
GÜNCEL Haberi
Ürgüp TSO'da Siyasi Partilere Hayırlı Olsun Ziyareti

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, iki yeni siyasi parti ilçe başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

 

Ahmet Aydın ve Kemal Öğütlü ilk olarak AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman'ı ziyaret etti. Aydın ziyaretleri esnasında oda faaliyetleri ve yakın zamanda ihaleye çıkacak okul inşaatı hakkında Oğuz Kahraman'a bilgi vererek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. 

 

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman " Ziyaretlerinden ötürü Ahmet Başkanıma ve Kemal Başkanıma teşekkür ederim. Bizleri ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.  Ticaret Odasının çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Yakın zamanda Ürgüp'ümüze yapılacak olan okul inşaatı hakkında bilgi aldık. Okulun yapımında büyük emekleri olan TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğluna, Ürgüp TSO Başkanımız Ahmet Aydın'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Okulumuz Ürgüp'ümüze hayırlı olsun. Tekrar nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim. " dedi.

 

Ahmet Aydın ve Kemal Öğütlü daha sonra CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altunsoy'a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

TSO Başkanı Ahmet Aydın " Ürgüp'te göreve yeni başlayan iki İlçe Başkanımızı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulunduk. Odamız çalışmaları hakkında İlçe Başkanlarımıza bilgiler aktardık. Misafirperverliklerinden ötürü İlçe Başkanlarımıza Teşekkür ederim." dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ürgüp, TSO'da, Siyasi, Partilere, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı